| rap4us a întrebat:

Salut, scuzati categoria. Astazi mi-am pus telefonul (am un Samsung Marvel) la incarcat si dupa 2 minute in timp ce scriam un mesaj s-a inschis. Am vrut sa il redeschid dar nu a mers. La un momentdat s-a deschis si mi-a aparut scrisul Samsung si apoi arata cum se incarca SIM-ul. Dar s-a inchis in timp ce se incarca. Ce as putea sa fac?

3 răspunsuri:
| antilopa99 a răspuns:

Mda, si HTC-ul meu face asa, probabil ca nu face bateria bine contact. :-J

| antilopa99 a răspuns:

Sa iti cumperi o baterie noua. happy