| Cristi_1137 a întrebat:

Salut, scuzati categoria, dar va rog sa imi recomandati si mie un film horror, vreau ceva tare, ma refer sa fie in adevaratu sens al cuvantului, sa fie infricosator, pana acum am vazut si Sillent Hil si The exorcist toate partile
+ toate SAW. Stiti cumva altceva?

Răspuns Câştigător
| deniisu a răspuns:

Dead silence,casa de ceara,feast,the shrine, mirrors, mask maker(nu l-am vazut da am inteles ca i fain)masacrul din texas(1),drag me to hell,shatterd lives,halloween,carriers,the town,trick or treat,orphan, messengers 2, fritt vilt(3),carny,my boody valentie. sper sa iti placa.mie toate mi se par filme destul de bune:dkisskiss

6 răspunsuri:
| Sἶrenἶa a răspuns:

Bloody mary

| kittykat a răspuns:

Da si eu sunt dezamagita sadsadsadsad am tot cautat filme horror d`alea sa bage frica in mine si nu am gasit.am vazut filmele de care sp u si nu mi s`au paruth cine stie ce.eu iti spun sa incerci Cosmarul de pe Elm Street sau incearca Destinatie finala big grinbig grinbig grin nu e horror dar e fain uita`te la toate partile happyhappyhappyhappy Bafta

| kittykat a răspuns:

Pentru nimic :*

| deniisu a răspuns:

Mersi pentru fundakissera my bloody valentinekiss

| Cristi_1137 explică:

Bloody marry din ce an? si mersi de filmy kitty big grin

| MasterGoldX a răspuns:

Vezi serialul Masters of Horror, fiecare serial este diferit. tine o ora sau mai mult sau mai putin, deci ai putea sa zici ca sunt filme dintr-o serie. merita. iar filme poti sa te uiti pe http://www.cinemarx.ro/filme-horror/, www.cinemarx.ro/filme-horror-2011/, http://www.filme-horror.ro/filme-horror-2011/, www.filme-horror.ro/filme-horror-2011/, poate gasesti ceva interesant.