| radcasian a întrebat:

Salut.Se poate downloada Fifa 07 fara ca dupa sa se instaleze cu Daemon Tools? si daca da, dati-mi niste site-uri de unde pot downloada...

7 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Da,se poate! Dar cu daemon tools ce are? Tot la instalarea propriuzisa ajungi!

| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Da se poate instala cu Daemon Tools. Scuze dar TPU nu acepta pirateria.

| Cataliciiii a răspuns:

Http://www.dngteam.com/? s=fifa+07&x=0&y=0

| cranian0000 a răspuns:

Filelis\\\\ t fara\\\\ am vrut sa fiu sigur ca nu fac reclama

| Niculescu_Eduard_1980 a răspuns:

Nu se poate...doar daca il deschizi cu winrar dar trebuie sa ai imaginea.iso montata, altfel nu iti porneste jocul.Dar se poate fara Daemon Tools, cu Power Iso, care e mai complex decat Daemon Toolsbig grin

| Hani2012 a răspuns:

Da se poate si poti sa-l downloadezi dupa http://www.dngteam.com/? s=fifa+07&x=0&y=0