| danutzul a întrebat:

SE xperia x10 mini PRO, cel cu tastatura qwerty, vreau sa stiu si eu daca are camera secundara, pentru apeluri video. Si in general cine are, sa`mi spuna cum se comporta happy. Mersi, funda, tot ce vreti!

1 răspuns:
| RedBelt a răspuns:

Nu are camera secundara...iar ca video pe camera primara are calitate slaba vga, e un telefon slab, eu am avut se xperia x10 mare alb si mergea nasol, sacada, avea multe figuratii.nu-ti lua de la se daca vrei ceva bun mai bine Samsung sau LG sau nu stiu happy