| Corina1325 a întrebat:

Cine imi spune ce sa fac sa imi mearga din nou imprimanta? Am tus, am incarcat-o recent; a mers perfect pana azi...azi a venit la mine cineva si a tras ceva la imprimanta cu niste imagini.erau vreo 9 pagini, iar la a doua pagina a scos foile, iar imprimanta nu a mai tras. A scos foile deoarece nu tragea bine. Axum nu mai trage deloc. Clipeste ledul verde. E HP. CE sa fac?

3 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

Asta se intampla cand cumparati imprimante ieftine de doi bani.Cat crezi ca vei pacali un soft cu refilul.Trebuie resetata.Cumparati si voi o imprimanta laser, faci refil dupa TREI MII DE PAGINI! Yeap!

| ionnelu a răspuns:

E clar!
Mergi la un service imprimante.

| Anonim_8545 a răspuns:

HP am si eu, si la mine se intampla faza cu ledul verde.Instaleaz-o din nou, eu nu am mai instalat-o ca nu o prea o foloseam.Scoate din unitate, bag-o inapoi, cum iti spuneam instaleaz-o din nou in pc.Sau citeste ghidul de utilizare!