| Luci25 a întrebat:

Spuneti-mi si mie cu ce m-as putea imbraca la balul de Halloween de pe 30 octombrie(din zona unde locuiesc eu), am iesit vice-presedinte in Consiliul Elevilor al scolii..si ar cam trebuii sa ma duc si eu la bal deoarece scoala mea il organizeaza..idei?

1 răspuns:
| onderest a răspuns:

Parerea mea e sa cauti pe cineva care se pricepe foarte bine la machias si pe urma poti sa te imbraci cum vrei cel mai tare ca un vampir sau ceva de genu zomby