| anonim_4396 a întrebat:

spuneti. mi si mie niste idei de cadouri de craciun pentru parinti thinking pentru mame mai ales nu am idei sad

5 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Un dildolove struck

| bozioru a răspuns:

Tatalui tau poti sai cumperi o camasa frumoasa, eventual un aparat de ras(serios vorbind), iar mamei un buchet mare si frumos de flori si un parfum frumos.

| roZatoare a răspuns:

Dar mai e pana la Craciun

| nadyank a răspuns:

O caseta de bijuterii : http://www.argintarie.ro/Casete-de-bijuterii-c-363-s-price-sd-0-pg-1.html sau chiar bijuterii.

| skip2mylook a răspuns:

In general cel mai bun cadou pe care il poti face cuiva trebuie sa tina cont de dorintele sau necesitatile persoanei respective si sa arate ca ti-ai batut ceva capul in al cumpara. Dar cum mai niciodata nu te gandesti din timp la un cadou si nu prea iti convine sa-ti petreci o zi intreaga prin magazine cautand cadoul ideal, preferi sa cauti pe net vreun cadou care se se preteze cat mai bine la nevoile tale. Asa ca iti recomand 2 site-uri care mi-au fost si mie de ajutor in momente grele de decizie :) : www.pentrucadouri.ro si www.gourmetgift.ro. Sper sa-ti foloseasca si tie la fel de bine cum mi-au folosit si mie.