| Ralukutsa a întrebat:

Salut, spuneti-mi si mie niste statusuri sau versuri mai amuzante, de ras.

2 răspunsuri:
| madalyna a răspuns:

Calcate-ar trenul fericirii si un sac de bani sati cada-n cap trasnite-ar fulgerul iubirii si apoi. SA CAZI LA MINE IN PAT

Imi lipseste atingerea ta catifelata pe tot corpul meu atat de rece, mi`e frig fara mangaierile atat de suave pe care le primesc de fiecare data cand ma misc si tu esti cu mine imi lipsesti dar nu te gasesc. pijamaua mea!

Dragostea noastra este ca o bola care netratata se poate agrava.Ce zici aruncam pastilele?

Ce prezenta cata inteligenta cat farmec si ce ochi frumosi dar am vb destul despre mine! tu ce mai faci?

De la un beep se ajunge la o inatlnire, de la o intalnire la un sarut, de la un sarut la o noapte de amor.Ce zici n-ai vrea sa-mi dai un beep

Cand te gandesti ca ma gandesc ca te gandesti la mine, eu ma gandesc ca te gandesti ca ma gandesc la tine.

Sunt baiat cuminte, ma culc la 22:00, ma trezesc la 06:00, nu beau, nu fumez, nu ma droghez, nu-mi insel gagica, dar si cand oi iesii din puscarie

I love you I need you I like you I vrea tu!

Doamne,Dumnezeul Meu, Da-mi vacanta Tot Mereu, Fa Din Doua Un Semestru, Fa Din Mine Un Maestru, Fara Scoala,Fara Teme, Fara Mate, Nici Probleme. Sau Macar Daca Se Poate Subiectele La Mate, Dar Cu Tot Cu Rezultate. Dumnezeu, Cu Mila Ta,' ANULEAZA-NE TE ROG TEZA!

Ma uit la luna. e superba, ma uit la tine. si. mai bine ma uit iar la luna

Imi aduc aminte cum a fost prima oara. M-am asezat pe spate, si incet incet am simtit o intepatura, de unde a iesit sange cu o substanta galbuie. Tu mai intrebat daca ma doare, iar eu, cu ochii in lacrimi, am zis ca nu, dar pana la urma n-am mai putut suporta, si am tipat. Ah! te-am scos masea afurisita.

Daca am fi numai noi doi pe o barca si s-ar scufunda iar pe ea s-ar afla doar o singura vesta de salvare mi-ar fi foarte dor de tine

Daca as fi un cub de gheata ti-as aluneca pe fata, ti-as aluneca sub bluza, ti-as ajunge la buric. LA NAIBA ca M-AM TOPIT!

Ora de dirigentie=Stirile ProTv
ora de mate=Misiune imposibila
fituica=te uiti si câstigi
suflatul=înca o vorba sa-ti mai spun
vacanta=am mai întalnit si români fericiti
nota 10=fenomen paranormal
nota 3=chestiunea zilei
elevul silitor=specie rara
elevul chiulangiu=tânar si nelinistit
chiulul=disparitie în 5 minute
sedinta cu parintii=întâlnire de gradul 3

Bea Suc de portocale! Pentru ca sucul de portocale inseamna sanatate Sanatate inseamna Sport! Sport inseamna viata! Viata inseamna Bani! Bani inseamna Femei! Femei inseamna Sex! Sex inseamna S.I.D.A! S.I.D.A inseamna Moarte! Nu mai bea SUC DE PORTOCALE! Vrei sa mori? Mai bine bea O BERE!

COINCIDENTE SINISTRE:
Anul 1981: 1. Printul Charles se casatoreste.
2. Liverpool castiga Cupa Europeana.
3. Papa moare.
Anul 2005: 1. Printul Charles se casatoreste.
2. Liverpool castiga Cupa Europeana.
3. Papa moare.
CONCLUZIE: Daca Printul Charles se mai casatoreste o data si Liverpool ajunge iar in finala ar fi bine sa-l anunte cineva pe Papa.

Baiatul: ce faci ubi?! ma mai iubesti?! fata: daaaaa amice

Cum sa NU mai fii manelist, in 10 pasi usor de aplicat 1. Tunde-ti floacele de par gelate de pe frunte 2.Fa rost de o sticla de diluant sa iti cureti parul de gel 3.Scurteaza-ti ciocatele/pantofii cu cioc de rata 4.Cheama echipa de descarcerare sa te scape de ghiuluri 5.Imbraca-te in haine nu in carpe sau macar incheie-ti camasa si coloreaza-ti blugii 6.Scapa de Dacia 1300 cu inimioara Maggi in geam 7.Nu mai fa comert cu telefoane 8.Scapa de dusmani 9. Pune mana pe un Abecedar si invata sa scrii si sa citesti corect 10.Da mai departe acest link celor care crezi ca inca pot fi ajutati

Profesoare, pe la clase se aduna
se ascund dupa catreda
noapte buna!
si elevii toti suspina
catalogu negru tace
chiar si creta de pe tabla
somnu-si face
un elev iese la tabla
printre cifre sa se-ncurce
fie-ti zecele aproape
lasa profu sa se culce
peste-a fizicii probleme
elevul sterge tabla luna
totu-i vis si armonie
cand se suna

M-am trezit LUNI si m-am gandit MARTI sa ma duc MIERCURI la scoala da cand am vazut JOI ca vine VINERI mi-am zis ce dracul sa caut SAMBATA la scoala cand DUMINICA e zi libera RESPEKTATI PROGRAMU!

Daca ai vointa poti muta muntii din loc. Daca ai cap ii lasi acolo, nu te deranjeaza

| ZyReXe a răspuns:

Si-a murit dumitru
Si-a murit in baie
C-o mina pe clantza
Si c-o mana pe c***e...
...Coana mare coana mare
Hai la campul de mancare
Ca am nevasta fudula
Si soacra buna de p**a...
...Fiul meu frumos ca bradul
Umbla vorba in tot satul
Ca te-ai dus la buda beat
Si-ai cazut tot in c***t...
...Cararea mandri mele
Am sa presar floricele
Sa se gadile la p***a...
...Picura lacrimi margele
Pe obrazul mandrei mele
Si are bazmaua uda
Ca nu vrea nimeni s-o f**a...
...Furioasa mandra tare
Cand da la boboci mancare
Pai da mancare la boboci
Si se scarpina la f***i...
...Flori de mar.flori de mar
Ti-o crescut mandro in par
Nu te da mandro fudula
Ca te-aï saturat de hahaha
VIATA...rolling on the floor