| Aly07 a întrebat:

Spuneti-mi si mie toate liceele din Bucuresti care au profillul stiinte ale naturii. Sunt clasa a 12-a si as vrea sa ma transfer de la mate info la un liceu cu profilul precizat. Daca aveti si cateva cunostinte despre acele licee(cum sunt profesorii, cum sunt elevii? etc) as fi recunoscator. Mersi mult!

1 răspuns:
| CrazyStyle a răspuns:

Salut! Uite aici: http://www.admitereliceu.ro/......iceu-pas-2

De profesori si de elevi nu stiu nimic. Sunt din alt judet. Tot ce stiu e ca cele mai bune licee din Bucuresti sunt Sf. Sava, Tudor Vianu si Gheorghe Lazar. Succes!