| aenoeniem a întrebat:

Salut, stie careva daca ma duc cu un telefon la garantie la cosmote. pe perioada repararii aparatului. imi dau vreon alt aparatbig grin? astept un raspuns. cineva care stie.batting eyelashes. multumesc anticipat!:*

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Teoretic iti da altul in loc doar daca telefonul este pe numele tau.

1 răspuns:
| Jolieღ a răspuns:

Aenoeniem eu l-am dus la reparat anul trecut si nu mi-au dat unul nousad.Dar mai bine du-l si vezi ce-ti spune cineva din domeniu.