| Maxxxi a întrebat:

Salut,stie cineva daca de luni se incepe scoala? Problema e ca eu trebuie sa imi fac abonament la autobuz pentru ca fac naveta si trebuie sa fac abonamentul cu cateva zile inainte..Nu prea am inteles clar de pe internet sau de altundeva.

1 răspuns:
| rosessunflowersandlillies a răspuns:

Luni incepe scoala, fie in format fizic (esti in an terminal, gradinita sau scoala primara sau daca la tine in localitate scenariul este verde), fie online (localitatea ta nu este in scenariul verde, iar tu nu esti la gradinita, scoala primara sau an terminal).