| Kotyop a întrebat:

Stie cineva daca se va mai da in 2021 testul la gramatica pentru admiterea la Facultatea de Drept din Iasi?

1 răspuns:
| Nirvanaaa a răspuns:

Nimeni nu cred ca știe in contextul actual. Dacă se vor urma cursurile pe tot parcursul anului școlar, probabil ca da. Însă dacă se vor opri, probabil ca vor renunța la ideea de test. Totuși fii pregătit măcar cu baza ca atunci când afișează prin iarna metodologia sa ai timp sa solidifici materia in caz de se va da testul.