| PMTurtle a întrebat:

Stie cineva daca trebuie sa stiu limba japoneza daca vreau sa dau la Universitatea de Limba si Literatura japoneza?

Răspuns Câştigător
| ChristianKalman a răspuns:

Bună! Se învață începând cu anul I de facultate. Cu multă pasiune, se învață și ușor. Desigur, nu ar strica să ai o bază minimă de cunoștințe despre literatură, cultură, istorie, poate și lingvistice, dar nu e nimic obligatoriu. Mult succes!

3 răspunsuri:
| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Deci ai cont si nu mi-ai spus?

| PMTurtle explică (pentru Cinevacatoatalumea):

Eh, nu prea intru laughing) mai intru sa mai pun niste intrebari daca chiar nu pot sa le gasesc raspunsul.

| LesiaMarinel a răspuns:

Normal ca conteaza! Doamne.