| Miuletz a întrebat:

Stie cineva un skateboard bun pana in vreo 350-400 lei? Nu vreau sa fie cine stie ce pro skateboard, vreau doar sa mearga bine si sa fie destul de rezistent. Tinand cont c-o sa stau mai mult pe strada, ce ar trebui sa iau? Si credeti ca ar fi mai bine sa comand de pe amazon sau dintr-un magazin din Romania?

1 răspuns:
| Dieneez a răspuns:

Pai poti gasi la decatlon sau la eMAG. Eu mi-am luat unul de 100 de lei de la decatlon si a fost super.
Uite link de la unul ieftin
https://m.emag.ro/......DKKLLKBBM/