| MarcuPopescu a întrebat:

Salut,știu ca este o intrebare chiar banala, oare spun ceva profesorii dacă ma îmbrac in felul următor in prima zi de școala? Un maieu Bulls cu niște pantaloni scurți niște 720 in picioare.Nu vreau sa fac vreo aroganta chiar nu îmi sta in caracter dar ma gândesc dacă deranjez profesorii deoarece arat mai mult a cocalar imbracat așa laughing precizez ca sunt clasa a 11a A.

4 răspunsuri:
| CodrutElian1990 a răspuns:

Ai zis-o singur: ca semeni a cocalar. In viata trebuie sa te ghideze si principiul: respecta-te ca sa fii respectat.

| Werrich a răspuns:

Sa nu uiti semintele si berea la PET in prima zi de scoala. A, si sa porti slapi in picioare.

| goguPatent a răspuns:

Cum sa te duci in maieu la scoala?

| Idcjustidk a răspuns:

Depinde de la profesor la profesor, pe unii da, iar pe alții nu, pe unii îi deranjează dacă îți iei pantaloni scurți chiar dacă afara sunt 35° afară.