| Sader a întrebat:

Salut, stiu ca nici scoala nu a inceput dar am niste intrebari legate de balul bobocilor.
1. Poate participa oricine?
2. Daca nu, cum se fac preselectiile si ce trebuie pentru a fi ales?
3. Coregrafiile sunt facute de noi sau de organizatori?
4. Cine alege castigatorii?

Vreau sa stiu mult cum se fac preselectiile fiindca vreau mult sa particip.

Răspuns Câştigător
| CristinaCMH a răspuns:

Buna! La preselectii poate participa oricine. Probele consta in 'talent': cantat, dans, actorie, etc. preselectiile le vor face organizatorii si tot ei va vor pregati.
Castigatorii vor fi 3(depinde si de liceu).o sa fie "miss popularitate" si mai sunt 2 dar nu imi vin acum in minte

| Adry05 a răspuns (pentru CristinaCMH):

Aia 2 nu se dau oriunde, se dau doar in unele licee asa ca sa nu se simta prost nicio fata ca nu a castigat. In cele mai multe cazuri sunt 3 locuri si miss popularitate aleasa ori dupa numarul de like-uri la poza de pe Facebook ori dupa numarul de aplauze din sala.

1 răspuns: