| MariaGn a întrebat:

Stiu ca suna cam ciudat dar ma intereseaza mi-a zis o colega ca nu voi avea niciodată copiii si soț si eu pe viitor vreau după 25 de ani mi-e teama sa nu aibă gura pocita ca o cam are! Voi ce ziceți?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca destinul tau o asculta pe colega ta. Tu nu depinzi de colega ta, peste 25 de ani poate nu vei mai sti nimic despre colega ta... deci in concluzie treci peste asta. Pur si simplu si-a dat cu parerea despre cum ar putea fi viitorul tau fara sa-i ceri. Te sfatuiesc sa nu mai bagi in seama tot ce spui

| MariaGn explică:

Oare sa zic chestia asta unui preot? Adica acele persoane care au gura pocita gen un băiat a zis cui-va ca moare tatăl unei fete peste doua zile a murit si o colega de la mine din clasa are gura pocita si ce zice chiar se intampla adică nu ma înțelegeți gresit dar eu pe viitor îmi doresc o familie după 25 de ani adică nu vreau sa stau singura toata viața.