| CosmYnUnDeRvoveR a întrebat:

Salut sunt baiat am 13 ani si am niste pistrui care ma enerveaza rau de tot Va rog spuneti-mi niste remedii pentru pistrui.happy repede plzzz FUNDA!

2 răspunsuri:
| ionut1134 a răspuns:

N-am auzit vreodata ca exista vreun remediu =]] nu poti face nimic decat sa iti rupi pielea

| DianaaStop a răspuns:

Poti sa folosesti ceva creme naturale. Si verisoara mea a folosit si i-au disparut.
http://www.naturaplant.ro/produse/1515/Efelidal_-_lotiune_pentru_pistrui ..sau ce mai gasesti tu!