| TupacShakurAmaru a întrebat:

Salut,sunt baiat am 16 ani, si am o problema.Dezvoltarea asta x_x pfoai e lenta rau, am 1.65 m si 50 kg si sunt mai slabut si scund, in mare parte e si din cauza ca fumez...da stiu,asta ar trebui sa fac,sa renunt la tigari,dar mai vreau si alte sfaturi in afara de asta, cum sa ma dezvolt. Va rog, am mare nevoie de voi. Funda. Multumesc

3 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Buna.
Pai fa sport. Ex : joaca basket, handball. Inotul e iar bun. Poate merge si cu niste vitamine thinking

| Deni4you a răspuns:

Stai in ploaie. Poate cresti.

| TupacShakurAmaru explică (pentru Deni4you):

Nu am nevoie de raspunsuri inutile ca ale tale, mai bine da-ti foc