| Ionut7743 a întrebat:

Salut
Sunt baiat si am 17 ani si am foarte mult par pe picioare, pe burta si piept si vad ca incepe sa imi creasca si pe sapte. si am "puf"(par foare mic de abia se vede) pe restul corpului (abdomen piept spate si laterale), ma gandeam sa ma epliez cu ceara... ce parere aveti?
si pe burta piept spate ce fac cu puful acela? daca iau doar parul nu se vede urat?
nu stiu ce sa fac si chiar as vrea un sfat.
mentionez ca imi creste parul destul de repede sad (urasc treaba asta)

2 răspunsuri:
| Flori12334 a răspuns:

Doamne ferește sa te epilezi cu ceara. Ce are parul? Lasă așa. Este un semn, You know că te-ai maturizat și devi sau ești bărbat. Iubește așa cum ești. Funda​?

| Ionut7743 explică (pentru Flori12334):

Pai e prea mult si arata nasol. si multi din colegi si sa il dau jos. ei se fac deja