| anonim_4396 a întrebat:

Hey am 15 ani si am un pic par la buric sa un pic mai mult si pe burta dar se vede dar un pic mai greu dar a crescut ceva
spuneti-mi va rog este posibil ca in cateva luni sa-mi creasca mai tare parul de pe burta si la buric
nu ca nu-mi place ba dimpotriva chiar imi place dar sunt curios sa stiu cat ii ia pana imi creste mai tare
ca pe picioare am par de numa si imi place sa am si pe abdomen
va rog frumos raspunsuri clare si serioase

2 răspunsuri:
| ΔH a răspuns:

O sa-ti mai creasca, si pe burta.
Este totul normal...

| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

Pai dk vrei sa creasca mai mare epileaza`l si o sa creasca tongue