| AnoniMmMzZ a întrebat:

Sunt baiat si am o mica problema in legatura cu parul... Adica. Imi fac acum "freza" si peste cateva minute se lasa in jos. As putea cumva sa imi fac parul " sarma "?

Răspuns Câştigător
| Yoniix a răspuns:

O sa-ti dau cativa pasi pe care ii folosesc si eu:
1.Fa-ti partul cu gel.
2.Lasi asa parul ( tare pentru ca se intareste gelul)timp de 1-2 ore pentru a se obisnui radacina firului asa, in sus.
3.Peste 1-2 ore iti bagi mana in par, pentru a-l face(parul) sa nu mai fie tare, ca sarmalaughing, iar parul o sa-ti stea asa cum l-ai facut.
Poate te-am ajutat.
P.S. Eu asa imi fac parul si sta.
Funda!?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da-te cu gel de par.Probabil ca parul este cam lung de nu sta.

| Roccsy a răspuns:

Pai da-ti si tu cu fixativ dupa ce iti faci freza atunci chiar o sa ai parul sarma si vreo 2 zile nu iti mai faci griji pentru freza

| Yoniix a răspuns (pentru Roccsy):

Nu trebuie sa-ti dai cu fixativ.