| lollopop a întrebat:

Un baiat de care imi placea a recunoscut intr-o zi ca si el ma place. Eu inainte sa recunoasca mergeam mereu pe la el, ne vedeam, ne distram, insa dupa ce mi-a zis ce simte parca nu am mai simtit acelasi lucru. Ma simteam incoltita. In fiecare zi imi trimitea mesaje si chestii din astea. Intr-o zi i-am zis ca nu il mai plac. M-am simtit foarte bine, usurata. Dar acu simt ca-mi revin acele sentimente.

5 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Poi aşa se întâmplă de fiecare dată. Când ţi se pune pata pe ceva şi e greu de obţinut atunci faci tot posibilul sa obţii lucrul respectiv. Dar dupa ce îl ai ţi se pare banal.Trebuia măcar să încerci şi să vezi ce iese.Acum nu ai ce face decât să incerci din nou şi să speri că şi el te mai place

| MariuZ a răspuns:

Voi, fetele, rareori stiti ce-i cu voi tongue Sper sa te ierte. Si, la cum sunt baietii, aproape sigur o va face...
Bafta!

| lollopop explică:

Ce sa fac?

| lollopop explică:

El m-a iertaty si inca ma place...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi daca te-a iertat, il placi, te place, ce va opreste? Iti este rusine de ceea ce a fost? N-are de ce. Daca te-a inteles si a trecut cu vederea peste, incearca si vei vedea ce iese. Inainte, ar trebuie sa fii convinsa ca te-a iertat, si nu face chestia asta din razbunare.