| WalcoTT a întrebat:

Salut, sunt clasa a 9-a si am ramas corigent la matematica.Treaba sta cam asa eu sunt praf, varza si asa mai departe la matematica nu prea stiu nimic in afara de adunare scadere inmultire si impartire laughing si as vrea sa stiu daca a mai ramas cineva coricent la matematica in clasa a 9-a si a trecut.

Răspuns Câştigător
| corolav a răspuns:

E o performanţă că le ştii şi pe astea!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Şi cum Sfinţii Arhangheli din Biblia mea ai reuşit să ajungi în clasa a 9-a fără să ştii matematică?

| WalcoTT explică (pentru anonim_4396):

Chiar nu stiu thinking doar matematica e singura materie la care am probleme cu celelalte n-am probleme.Dar am luat un 6 big grin mai imi trebuie un 7 sad

| Maramnt a răspuns:

Eu nu am ramas, dar unii colegi puteau sa ramana.Proful pe ultima suta de metri le.a pus colegilor un 9 pe caiet si au scapat.laughing Totul depinde de proful cu care faci "minunata si usoara" matematică.