| dllm. a întrebat:

sunt De vreo luna cu un tip. e destul de ok. dar problema e urmatoarea.
este o persoana fooarte dificila. si nu prea stiu cum sa il abordez.
Desi cand suntem aman2. se comporta foarte frumos cu mine, ma tine in brate. ma saruta. nu stiu ce sa credstraight face ok.ne cunoastem de vreun an.si doar de o luna am decis sa fim impreuna. vine tot a2a zii la mine, ne uitam la filme. radem. povestim, e foarte ok.
Dar cand pleaca de la mine, parca uita cu totul si cu totul de mine straight face imi mai da asa cate un sms, la cateva ore. dar nu stiu mi se pare foarte ciudat noi nu vorbim la telefon, doar prin sms. ne vedem doar seara pentru ca el are antrenamente.
dar totusi vreau sa fie mai apropiat de mine straight face ar trebui sa fiu indiferenta? daca da.cum? sau ce comportament ar trebui sa am fata de el?straight face vreau multe detalii.straight face dau fundita sad. help urgent.(si in seara asta vine la mine la un film. cum sa ma comport? ce sa fac?straight face sa il fac sa fie mai dragostos?)

4 răspunsuri:
| andrei a răspuns:

Salut

| andrei a răspuns:

Salut

| xxCupcakExx a răspuns:

Heei^^ce mai faci?:]

| marett16 a răspuns:

Salut:*