| Vinnie12 a întrebat:

Salut, sunt din Bucuresti si am o saptamana sa ma hotarasc ce facultate ar trebui sa urmez. Nu stiu ce mi-ar placea sa fac, nu vreau sa dau admitere si nu sunt stralucit la matematica, dar sunt decent. Multumesc anticipat
Ps: Media este 7.40, Romana 8.45, Mate 8.60, Bio 5.15

Răspuns Câştigător
| GoldandSilver a răspuns:

Imi pare rau ca esti acum la sfarsit liceu nehotarat in privinta drumului catre facultate. Ai incercat sa te gandesti la ce discipline esti bun? Sper sa ajungi la buget. Gandeste-te ce vrei de la viata, ce pasiuni ai si ce ai vrea sa faci cu viata ta. Conteaza tare mult sa faci ce-ti place nu o meserie banoasa. Mult succes in calatoria ta in viata! Funda?

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu avem de unde sti ce anume ti-ar fi tie pe plac. Daca te tine buzunarul, vezi ca sunt destule facultati private care te asteaptra.

| Vinnie12 explică:

Exclus sa intru la privat. Imi permit sa dau taxa, dar nu vreau privat din principiu.