| Dede_9416 a întrebat:

Salut, sunt in clasa. 9 si dirigu meu are boala pe mine, pentru ca se tot iveste ceva si lipsesc de la scoala. o zi 2.cateodata 1 saptamana...binenteles fiind bolnav sau altele.Nu am decat 3 absente nemotivate, asta il sufoca parca.ca nu poate sa imi scada nici un punct la purtare.Vineri si luni am lipsit din nou deoarece am niste probleme de sanatate, astazi i-am spus ca o sa ii aduc scutirile dupa ce le vizeaza si medicul scolii sa nu fie false happy. Acesta mi-a spus ca nu imi mai motiveaza absentele, nu e obligat sa le motiveze? ce masuri pot lua? dau funda si tot ce vreti. ajutati-ma

1 răspuns:
| maria56 a răspuns:

Clar sa te duci cu parintii la directiune. nu meriti sa fi tratata asa... eu din fericire nu a probleme am avut pe un semestru 102 absente motivate toate in clasa a 10-a