| Just4Dragos a întrebat:

Sunt in clasa a 8a si pe primul semestru la mate mi-o iesit media 4...
Pe al 2 lea probabil la fel daca raman corigent ma duc in vara sa zicem dau corigenta, trec... si cu examenu nu mi clar daca va trebui sa astept urmatoru an sa il dau sau il dau tot atunci! Numa la matematica nu ma descurc deloc in rest la toate materiile am peste 5... Spune-ti pls dau funda happy!

1 răspuns:
| florymee12 a răspuns:

Pai exista o viitoare repriza de examene in toamna pentru cei care nu au intrat in cel din vara mi se pare. dezavantajul este ca sunt mult mai putine locuri. funda?