| anonim_4396 a întrebat:

Sunt in clasa a7a si imi place sa invat.Colegii mei ma considera tocilara dar nu sunt. Adevarul este ca sunt putin singuratic si ciudata. Fac chestii foarte ciudate.Nu stiu ce as putea face ca sa fiu inteleasa. Voi ce parere aveti?

4 răspunsuri:
| Yang a răspuns:

Depinde la ce te referi prin chestii ciudate.Si nu e nimic rau in a fi mai izolat, nu e nimic rau in a nu te simti bine in compania lor poate tu esti un alt caracter nu iesi in disco, nu urli pe holuri dupa baieti, nu injuri nu te dai mare ca ai facut nu stiu ce pentru ei asta cam ar fi anormal.Nu pune pret pe ceea ce spun colegii tai, nu trebuie sa te faci inteleasa parerea lor despre tine crede-ma nu coteaza sub nici un aspect, pur si simplu ai alte gusturi care e faza?

| Special_girl a răspuns:

Ce ai in vedere prin chestii ciudate?
Poate ai alte interese, poate nu iti place compania lor, si daca e asa asta nu inseamna ca esti tocilara.Stai linistita, nu trebuie sa te afecteze prea mult ce cred altii despre tine.

| Mirela a răspuns:

Tu invatsa sa intri la un liceu f bun si sa deviii ceva in viata nu ca ei.Incearca sa fii putin mai sociabila :* ca na au fost colegii tai 4-8 anibig grin asa ca >big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fa-ti timp si pentru prieteni