| anonim_4396 a întrebat:

Bună, credeți ca sunt o ciudata dacă nu aceept sa fac sex oral dacă partenerul nu are pervervativ ul pus?
El ma considera o ciudata, însă mie îmi e puțin scârbă și puțin frica sa nu se ejaculezee la mine în gura rolling on the floor
Știu, suna ciudat, voi ce părere aveți?

19 răspunsuri:
| cuvant a răspuns:

Nu esti ciudata. E alegerea ta in toate aceste conditii.
Te considera ciudata ca ai asteptari si frici.
Toti le avem si la sex trebuie sa ne acceptam cum suntem

| RoCkKiD a răspuns:

Atat timp cat e de acord nu e o problema, daca nu iti gasesti altul care e de acord si asta e. Relatiile sunt despre compromisuri. daca nu esti dispusa sa le faci cauti alta relatie.

| Violleta2022 a răspuns:

Decizia ta este una foarte normala si inteleapta! Bravo tie!
Dar el cum iti face tie cunnilingusul (sexul oral la fete)?
Tot cu prezervativ sau fara? Ori nu-ti face deloc?

| Andreeush a răspuns:

De ce mai stai cu el în cazul ăsta?

| sofisis a răspuns:

Cred ca mai rau il chinui. laughing)

| Plato a răspuns:

Nu cred ca "ciudata" te descrie, e o chestie de preferinte.

| Goete a răspuns:

E normal daca nu il iubesti cu adevarat

| Crackman a răspuns:

Da, macar tu o faci cu prezervativ... la mine nu se doreste nicicum. Si nici ea nu vrea sa primeasca. Obisnuieste-l sa accepte treaba asta. Nu are incotro happy.

| antiqque a răspuns (pentru Crackman):

Ei nu. E plina lumea de femei, niciodata solutia nu e sa ramai cu cineva care nu te satisface.

| Eireann a răspuns:

Nu stiu daca esti ciudata dar e dreptul tau sa decizi limitele in relatia ta. Eu prefer fara prezervativ vu prietenul meu dar fiecare are preferintele lui

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si ce dacă ejucaleaza in gura ta?

| GirlOnline81 a răspuns:

Ciudata sau nu, sunt gura ta si regulile tale. Punct.

| Rux04 a răspuns:

Bună. Nu ești o ciudată. Și prin sex oral pot fi transmise bolile cu transmitere sexuală.

| Rux04 a răspuns:

Tuci ești tu. Dacă nu-ți pasă de sănătatea ta asta nu mai e treaba mea.

| antiqque a răspuns:

Daca ti-e scarba atunci de ce esti cu el?
Cum ar fi ca el sa nu accepte sa linga pasarica fara sa puna ceva pe limba pentru ca ii e scarba?

| QElenaBoghiu a răspuns (pentru antiqque):

Bună, nu îmi este scârbă de el
Îmi e scârbă de mirsoul și lichidul...
Mie nu îmi place sa mi se facă sex oral.

| antiqque a răspuns (pentru QElenaBoghiu):

Nu asta am intrebat. Daca lui i-ar fi scarba tie ti-ar placea?

| anonim_4396 explică (pentru QElenaBoghiu):

Spune-i sa se spele mai bine, o sa iti spuna el cand o sa ejaculeze, inchizi gura si ti-l da pe fata, cu timpul te obisnuiesti.