| EdiEduard28 a întrebat:

Salut.Sunt in clasa a9a pe profilu Mate Info Intensiv.Am 15 ani si 6 luni si 1.85.As vrea ca in clasele a9a si a10a sa fac un sport care sa ma ajute sa cresc.Ce sporturi imi recomandati pentru crestere?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baschet

| Ara997 a răspuns:

Volei. da ia-n stai oleaca! la 1.85 de ce vrei sa mai cresti? daca esti mai lung apar pb la coloana si multe alte problema de sanatate.

| Ara997 a răspuns (pentru Ara997):

Erata "ia stai "

| PopescuPopescu a răspuns:

Folbal balling popice
eu am facut boschet 2 ani si am 2 metri

| EdiEduard28 explică (pentru PopescuPopescu):

Salut,PopescuPopescu.La ce varsta te-ai apucat de baschet? Cati ani ai?

| EdiEduard28 explică:

Eu as vrea sa practic inotul in primii mei doi ani de liceu.Credeti ca m-ar ajuta sa cresc?