| lapadatgeorge a întrebat:

Sunt minor si fumez, dar nu imi pot cumpara tigari de fata cu colegii mei de sc.Cum pot sa improvizez, dar fara sa fie mare diferenta intre cele de la magazin si intre acelea.Si nici sa nu miros prea tare, ca mama si tata... big grin Deci cum le pot improviza? big grin Plis spuneti-mi, funda!

Răspuns Câştigător
| Musique a răspuns:

Sincer,nu mai fuma.la varsta ta.straight face
si eu sunt minora, dar nu`mi trece prin cap asa ceva;
nu vreau sa te plictisesc...insa iti voi spune o poveste :d
deci, o prietena de`amea este la varsta de 13 ani,si fumeaza(de fapt fuma). doar eu ea sora ei si inca o fata stiam,asa ca am incurajat`o sa nu mai faca asta, rupand intregul pachet de tigari in fata ei laughing.asa azi, asa maine...si uite ca s-a desteptat, sub indrumarea apropiatilor, si nu mai fumeaza

nu zice nimeni "bai.NU",dar mai poti astepta cati`va ani...macar pana la 17 daca nu 19 straight face. este important pentru sanatatea ta happy

pup >big grin

7 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Eu as spune sa te lasi de acest obicei, ca oricum pana la urma vei fi prins ori de profesori, ori de parintii tai.

| briana a răspuns:

Nu e bine mai bine le cumperi decat sa fumezi de alea improvizate care fac mai mult rau decat cele comerciale. Du-te singur la magazin cand vrei sa fumezi ia si u putine 2/3 ca sa le fumezi o data toate si cumpara guma mentolata ca sa nu se simta mirosul.

| crytical a răspuns:

Improvizate weed.uri sau ce? Mai bine bagi o naturala si tigarile lasa.le ca dai bani degeaba

| lapadatgeorge explică:

Ms! Chiar am sa ma las! big grin
:*

| lapadatgeorge explică:

Buna!
Multumesc! Nu mai fumez!

| CristianCristian322 a răspuns:

Stii ca nu ai voie sa fumezi nu? treaba ta faci ce vrei cu viata ta dar tu ai de pierdut

| marianalex a răspuns:

Ia incearca sa te lasi de fumat sa vezi ca-i mai bine