| Blu3Boy a întrebat:

Deci, fumez. Ma prins odata tata si mama si mi-am luat o runda de box.pff.Acum ma miros mereu cand ajung acasa si cand mau mirosit odata au zis dubios, si a doua oara tot dubios, si mi-a zis ca daca mai miros a treia oara iar o incasez si de data asta rau tare de tot. Ce sa fac? ca nu vreau sa ma las de tigari? dati-mi niste idei.

Răspuns Câştigător
| ILoveMoon a răspuns:

Dupa ce fumezi mananca ceva de exemplu portocale ca miros tare si nu-si da seama asa usor sau mananca ceva si date cu un parfum tare no sa-si dea seama

2 răspunsuri:
| StarkWolf a răspuns:

I ati k tine niste tricouri, parfum si sa ai niste manusi cand fumezilaughing

| Biuka a răspuns:

Spary deodorant, parfum puternic.
si manca o guma dupa ce ai fumat.winking