| xSequel a întrebat:

Sunt pe clasa a 5-a si din clasa 1 n-am dat nicio petrecere de ziua mea(in care sa-mi invit prietenii de la scoala). Problema e ca mi-e frica sa dau o petrecere(nu radeti) mi-e frica ca poate nu o sa iasa bine petrecerea sau nu o sa le placa la mine crying. Ce trebuie sa fac? Sa dau petrecerea sau nu? straight face

Răspuns Câştigător
| Nothing05 a răspuns:

Heykiss. nu trebuie sa-ti fie frica.petrecerile sunt niste lucruri minunate:-x.prietenii tai vor mentine atmosfera si totul va iesi bine.

De ziua ta, trebuie sa stralucesti;-). asa ca da petrecerea si fi in centrul atentiei:-)

Poti organiza un concurs de karaoke pentru a va distra.ascultati muzica. povestit..." jucati-va" fantanitza sau sticluta:-))

La multi ani si sa ai parte de o petrecere de vis!kiss

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat