| anonim_4396 a întrebat:

Salut sunt un baiat de 14 ani si 11 luni si ma intrebam daca imi puteti da raspunsul daca o fata ii place de mine, semnele sunt ma cam simpatizeaza dar daca i se pune pata nu mai vorbeste cu mine, se mai uite dupe mine si eu dar apoi zice de ce ma uit la ea nu stiu ce sa fac.Imi puteti zice va rog

3 răspunsuri:
| oz a răspuns:

Astea sunt lucruri copilaresti...ca un "joc"...eu cred ca nu te superi nici tu...nu se supara nici ea. Tineti-o tot asa... ce vreti sa va uitati unul la altul toata ziua...devine plictisitor...

| mada12 a răspuns:

Fetele sunt timide, niciodata nu fac primul pas (daca nu vor). Asteapta sa vada daca te tin pantaloni sa spui ce simti.Nu sta pe gandurilaughing intreab-o daca te place, daca spune nu, spune-i ca tu o placi, si ca vei incerca sa o cuceresti orice ar filaughing iti zic ca se va lasa foarteeee greulaughing Dar, daca spune NU din prima, nu fi sigur ca nu te place, de obicei fetele neaga sentimentele pentru a nu se face de raslaughingSemne pot fi multehappy poate doar te considera un amic, sau poate chiar te simpatizeaza...Si anume...care sunt aceste semne?

| zerozero a răspuns:

Singurul raspuns e sa cresti mai mare! happy