| Jokers666 a întrebat:

Salut Știe cineva dacă de exemplu mi-a fost sters contul de Facebook si eu m-am jucat Call of Duty Mobile și am fost cu el conectat pe joc și acum nu il m ai am si cum as putea face sa imi recuperez contul ca am fost conectat numai cu Facebook pe joc?

6 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Nu se sterge definitiv, o poti recupera intrand pe pagina de start Facebook, in partea de jos ai acele optiuni printre care si "Ajutor".

| Violleta2022 a răspuns:

Cauti emailul si parola cu care ti-ai facut contul de pentru "Call of Duty" si revii la email si parola, fiindca contul de Fb este pe veci pierdut.

| Jokers666 explică (pentru Violleta2022):

Nu am folosit niciun email pe joc numai cu Fb

| dullcat a răspuns:

Buna.Eu stiam ca nu se mai poate, de aceea e mai bine sa iti faci cont separat pentru orice, tinand evidenta, nu sa le asociezi cu diverse platforme social media.

| Jokers666 explică (pentru dullcat):

Da am intrat pe joc de pe alt cont și mi-am cautat contul pe joc și încă m ai exista și na e păcat ca am bagat câteva milioane în joc crying

| dullcat a răspuns (pentru Jokers666):

Pai atunci contacteaza-i direct pe ei si intreaba cum se poate face. Sper sa rezolvi.