| DanielaMe a întrebat:

Tot eu sunt, OK, problema este ca nu stiu cum sa scap de tristete, e ca si cum cineva imi baga un cutit in inima, asa ma simt, ce sa fac sa scap de asta? Funda :*.

Răspuns Câştigător
| LauraLl a răspuns:

Asculta niste melodii vesele de genu' lugu lugu...sau.ORICE! FARA ROCK! orice justus zambeste cu mine! justus te tin aproape etc etc...toxik_angel13 si vb ca si eu am fost in aceeasi situatie(doar ca eu eram si emo)happy

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Jony123 a răspuns:

Pai fa-ti un hobby, o prietena (iubita sau amica) cu care sa vb

| sk8erGurlRuxy a răspuns:

Incearca sa treci peste... big grin