| SupradozaDeViseXD a întrebat:

Am visat ca eram intr-un hambar cu niste prietene si stateam pe un fel de platforma si cand am dat o haina laoparte de acolo din ea a cazut un paianjan mare urat si rosu. Eu m-am speriat si am fugit intrand in casa si acolo ma uitam in jur sa nu fi venit dupa mine. Mie si inrealitate imi este chiar mai frica de orice tip de gandac. Dar ce inseamna visul meu?

1 răspuns:
| Silviu591 a răspuns:

Inseamna ca ai scapat teafar in vis laughing si nu te-a mancat paianjenul big grin