| DarknessKirin a întrebat:

acum 10 zile mi-am luat un telefon nou, Allview P5, bun am stat pe el, m-am jucat etc...astazi stand pe scaun mia scapat din buzunar fara sa-mi dau seama si l-am calcat cu scaunul...
Touchu nu mai functioneaza...
Inca mai am garantia si hartiile...
Daca nu functioneaza asa, cam cat ar costa sa il repar daca inca arata imaginile bine insa e doar ecranu putin crapat si nu merge touchscreenu?

Răspuns Câştigător
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Nu e valabila garantia daca are semne de actiune exterioara.Pretul numai depanatorul ti-l poate spune corect.

1 răspuns:
| Jnebun a răspuns:

Functioneaza, du-te cu garantia. daca mai merge telefonul(se aprinde).