| Coditza19965 a întrebat:

Acum 2/3 luni am intrebat ce masina sa-mi cumpar, cum se fac actele, cat dureaza s.a.m.d, ei bun mi-am cumparat masina intr-un final si vezi surpriza, dupa nici 2 zile fac accident straight face Un accident destul de serios. Acum masina e in service dupa ce ca am dat 1800Euro pe ea (deja prea mult) trebuie sa mai dau si 55 milioane sa o repar (culmea e ca iubesc masina asta). Accidentul nu l-am facut eu ci un prieten si el trebuie sa suporte cheltuielile dar nu pot sa las asa (greu sa platesti 55 milioane) si o sa ajut si eu, faza e ca din banii bunicii mele, ea tot spune ca vrea sa ma ajute iar mie mi-e greu. Acum eu nu stiu ce sa mai fac, sunt distrus. Si inainte sa fac accidentul era sa-i mai dau si foc. Cum? Nu conteaza. Accidentul s-a petrecut pe la 3 Dimineata la 200km de casa si a trebuit sa dorm pana la 7 in masina dupa du-te cauta ceva sa o tractez sa o scot din groapa, roata fata dreapta zdrobita dupa cauta platforma, e deja prea mult pentru mine nu stiu ce sa fac, sunt distrus. Ce sa fac? Cum sa fac?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vinde masina la dezmembrari

| OldSoul a răspuns:

Vinzi masina pentru dezmembrari, si nu-ti mai iei masina pana nu te "calmezi", pana iti trece dorul de senzatii tari si de aventuri pe 4 roti.
Sau cel putin pana iti vei permite sa-ti cumperi una din banii proprii.