| anonim_4396 a întrebat:

Acum 2 zile mama a visat ca eram impreuna la cimitir si ne-am intilnit cu o matusa care nu mai este in viata de ani buni,se facea ca eu plecam cu matusa moarta, mama ma striga iar eu nu m-am intors si am plecat impreuna cu matusa lasand-o pe mama singura.
Ce poate sa insemne aceasta?

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Aprinde o lumanare la mormantul matisii tale si va fi ok, nu se va intampla nimic

| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Nu toate visele au o semnificatie. Poate ar vrea sa zica ca ii e dor de tine si i-ar placea sa stea mai aproape de tine.Pa,pa

| Gabi19971983 a răspuns:

Asta ar insemna ca te ia si pe tine cu ea! Doamne fereste! cryingDar nu te baza nici o data pe asemenea lucruri cu aceste vise! Stai linistita!winking

| Zuzazozo a răspuns:

Inseamna ca mama ta s-a gandit inainte sa se culce la matusa.Nu aveti de ce sa va speriati.

Răspuns utilizator avertizat
| Diamonds a răspuns:

Visul asta e fals, poate ca mama ta a vazut un film de groaza si s-a speriat tare si in timpul somnului a visat un cosmar asemanator cu filmul