| Iulianaiuli78 a întrebat:

Am petrecut foarte multe zile împreună in fiecare zi cu pisica mea, faceam totul împreună, după am plecat de acasa, in Italia la muncă, am lipsit 6 luni. Mătușa mea a încercat să scape de pisică si a zis ca o să o arunce, a aruncat-o într-un oras din apropiere, mă simțeam oribil, am plâns si mă rugam sa fie in viața, după peste 1 săptămână, am auzit de la mama că s-a întors acasă si cred că ma aștepta pe mine, după in ultima luna când voiam să vin acasă in România dar nu mai era am visat-o. Ce înseamnă acest vis? Credeați că visele însemna ceva?

Răspuns Câştigător
| Sophieka a răspuns:

Eu cred ca trebuie sa o cauti cu adevarat...Lasa visele.
Pune cat mai multe afise cu ea si in zona ta / localitatea ta si in orasul unde ar fi fost aruncata.
Ma-ta ce a pazit? De ce nu a avut grija de pisica?
As fi strofocat-o de par si dat cu matusa asta de ar fi luat-o naiba. Eu nu stiu cum sa-mi ingrijesc mai bine animalele si am renuntat la multe pentru ele, si altii le arunca.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce om mizerabil acesta mătușa a ta...

| Sophieka a răspuns:

Poate te-a mintit si maicata asta...

| Iulianaiuli78 explică (pentru Sophieka):

Nu că mi-a arătat poza.

| IamDavidC a răspuns:

Eu cred că visul nu reprezintă absolut nimic, decât sensibilitatea ta față de micuța pisică ce te bântuie ca o stafie. Consider că ar trebui să te detașezi încetul cu încetul de situația aceasta…