| IceCube97 a întrebat:

Acum 3 luni prietena mea s-a despartit de mine din cauza certurilor. Ne-am certat foarte des,eu mereu ii reproseam fostul prieten,eram foarte gelos si uneori o enervam la culmea. Ea m-a iubit foarte mult,era in stare sa faca orice pentru mine,iar eu mereu o suparam si o faceam sa sufere. Intrebarea ar fi: Cum sa o fac sa imi mai dea o sansa? Mereu imi spune sa o las in pace,sa n-o mai caut,iar uneori ea ma cauta. zilele trecute mi-a facut o vizita,a fost totul ok,era sa ne impacam,iar acum iar imi spune sa o las in pace. De ce face asta? Oare are pe altcineva si vrea sa se indeparteze incet de mine,sau nici ea nu stie inca ce vrea sa faca? Va rog mult, dati-mi un raspuns cat mai explicit. Va multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce ai mai vrea o sansa daca nu esti capabil sa te comporti frumos cu ea?
Cauta-ti alta, ca tine, macar sa primesti acelasi tratamnet pe care-l oferi!

| UnBroken2016 a răspuns:

Nici ea nu stie ce vrea dar nici tu nu esti mai special. Mai bine cauti alta fata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil s-a saturat sa o *** la cap cu ex-ul.Si probabil se gandeste ca merita ceva mai bun laughing
Nu stii cat valoreaza ceva pana nu il pierzi,no?
Du-te si spune-i ca ai realizat ca o iubesti, si ca ai fost un mare bou, si poate te iarta. Spune-i fix ce am scris eu aici, ca asta ai fost in situatia aia, fara suparare.Am fost si eu bou in multe situatii, stai flex, nu esti primul.
E nasol sa pierzi pe cineva care te iubeste. Zdrente sunt peste tot, fete ok mai putin.
O zi buna!