| Armi480 a întrebat:

Salut, de cateva zile nu imi merge youtube-ul adica nu se incarca nici un videoclip.Am resetat net-ul, router-ul, l-am dezinstalat si l-am facut din nou dar nu merge.Ma puteti ajuta?

11 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Youtube-ul este actualizat la ultima versiune? Dar la fel si sistemul de operare al tabletei?

| Armi480 explică (pentru stlucian):

Youtube-ul este la ultima versiune si la fel cred si despre sistemul de operare

| stlucian a răspuns (pentru Armi480):

Ce tableta? Model?
Vezi cu asta un upgrade pentru tabletele Samsung

| Armi480 explică (pentru stlucian):

Samsung galaxy tab 2 7.0

| Armi480 explică (pentru stlucian):

Multumesc baieti pentru ajutor dar am rezolvat prin restartarea tabletei happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Youtube-ul e pretentios.De exemplu numerge sa faci nimic daca ai o cenoxiune mai slaba la internet, viteza si semnal mic.Incearrca totusi sa dezinstalezi Adobe flash player si Adobe flash palyer plugin. Apoi mergi la un clip pe youtube si cand dai play, vei primi un mesaj sa instalezi Adobe flash player.E si un link acolo.Mergi la link-ul acela si descarca-l instaleaza-l si incerci din nou sa te uiti la video clipuri.Succes. Asta e parerea mea dar e posibil sa ai si semnal mic sau conexiune slaba.

| Armi480 explică (pentru anonim_4396):

Am uitat sa mentionez ca problema e pe o tableta Samsung.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Armi480):

Incearca sa vezi un alt video de pe un site.Nu de pe youtbe.Intra pe un site de filme on line sau alt site cu vidoeclipuri, afara de youtube. Daca e aceeaas problema si acolo, trebuie sa mergi la dezinstalari sa dezinstalezi Adobe flash player. daca tot esti la dezinstalari poti sterge si browserul deoarece cred ca e prea incarcat de cache si cookies. Apoi descarci din nou browserul firefox sau google chrome si mergi la youtube.La vizionarea unui bideoclip, iti va spune ca iti trebuie Adobe flash player.Iti da si un link, tu doar trebuie sa dai clcik pe acel link si se descarca.Il instalezi apoi si iincerci din nou dupa cum am mai spus.

| RoIT a răspuns:

Nu e de la net.
Poate avea 2 cauze:
1. Ori Adobe flash nu mai merge adica trebuie reinstalat.
2. Este de vina firefox-ul.