| alexboss237 a întrebat:

Am 13 ani. Cum pot sa castig niste bani? Chiar am nevoie de ceva in valoare de 250 de lei.
Stiti niste modalitati? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| 16Gabriela a răspuns:

Ai putea sa le spui parintilor si ei sa te puna sa strangi, sa faci curat, sa speli. si sa te plateasca in functie de cat ai facut. happy Spor la treabawinking

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

La varsta ta nu poti lucra legal nicaieri. Deci singura metoda "cersitul" de la parinti sau alte rude apropriate.

| darrio2007 a răspuns:

Cere parintilor.Nu ai varsta legala pentru a lucra. Poti plimba niste caini.Ai vecinilor.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ceri la parinti