| nusuntmarian a întrebat:

Salut TPU. Am 13 ani, in decembrie fac 14. Am o problema legata de penisul meu. Am părul destul de mare deasupra lui si pe testicule. E ok dacă mă rad acum cu o masina de tuns? Sau ar trebui să mai astept? Mă incomodeaza oarecum. Pls just seriously answers

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ce te incomodeaza puiule? Nu mai incape in chiloti?
Parul pubian are rolul lui, de protectie si de evitat iritatia organelor sexuale.
Spala-te cu apa calda si sapun dimineata si pastreaza organele sexuale curate, ca esti foarte bine.

| aXy99 a răspuns:

E ok, ce sa astepti?

| CSurfing a răspuns:

Faci exact ce iti place. Totul depinde de cum iti place tie sa fie zona respectiva. Unii il lasa mare, altii il tund la o dimensiune sau altii il rad. Marea majoritate il tund cu masina de tuns pentru ca incomodeaza, apare mancarime, etc...e decizia ta si oricare ar fi este normala!