| CretiniPBOGDAN a întrebat:

am 13 ani, si am o problema la picioare. Mama imi ia in fiecare saptamana de 2 ori 15 minute din zii ca sa stau cu talpile pe mingi de tenis, si ma doare foarte tare. Ma-m certat cu ea pe chestia asta. Cum o conving sa lase mingile de tenis si sa ma lase in pace cu "metodele ei kinetoterapeutice a p***i mele".

Răspuns Câştigător
| aXy99 a răspuns:

Daca nu ai reusit pana acum slabe sanse. Poti sa perseverezi, sa ii explici ca ar trebui sa te duci la un doctor mai intai. Esti mic, nu prea ai cum sa te impui. Ghinion.
Ce problema ai?

PS: ale*, pentru ca sunt METODE, substantiv comun, gen feminin, numar plural.

| CretiniPBOGDAN explică (pentru aXy99):

Nu prea e ghinion, i-am zis ca ii dau un pumn in gura si fug daca ma mai freaca la cap, dar o fost suparata toata ziua. Am sindromul decebal, ceea ce inseamna ca nu o sa mai am nici picioare nici coloana vertebrala in vreo cativa ani. Dar tot ma impun.

| aXy99 a răspuns (pentru CretiniPBOGDAN):

Off, imi pare tare rau pentru tine.
Nu trebuie sa vorbesti astfel cu mama ta, chiar daca poate deveni foarte enervanta si insistenta. Probabil este disperata, sunt sigur ca iti vrea binele.
Poti sa imi spui mai multe despre acest sindrom, nu am gasit NIMIC pe google.