| DianaMya a întrebat:

am 13 ani si cred ca m/am indragostit de un baiat cu 2 ani mai mare decat mine ei bine eu as vrea sa nu/l plac stiti cum e eu vreau sa ma gandesc la scoala nu la baieti si as vrea sa/mi spuneti cateva idei prin care sa nu imi mai placa de el stiti sal urasc din toata inima dau funda si sa raspundeti serios

Răspuns Câştigător
| Satango a răspuns:

Bună!

De ce să faci tot posibilul să îl urăşti? Dacă ţie ţi se pare o persoană bună, una potrivită pentru tine. Încearcă să aveţi o relaţie, nu pot să spun una serioasă în ceea ce priveşte vârsta ta, dar, poate să fie ceva. În legătură cu şcoala, poţi să îţi faci timp şi pentru el. Dacă nu, poţi să îi spui în anumite momente când eşti ocupată că nu te poţi întâlni cu el. Te va înţelege.

Baftă!

5 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Buna.
Esti sigura ca stii cum e sa fi indragostita?!
Sunt anumite sentimente care nu le poti controla, asta sa intelegi mai bine.
E bine ca vrei sa te gandesti mai mult la scoala, macar rolul unei cratime sa-l inveti.
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pfff, mai pune şi tu o virgulă că m-am pierdut printre rânduri straight face

| ProfDeMate a răspuns:

Buna decizie! Ocupa-te de scoala! Lasa-l in pace si pe baiat si vedeti-va de lectii.
Spor la lucru,
Prof De Mate

| DianaMya explică (pentru ProfDeMate):

Multumesc mult de srijin

| DianaMya explică:

Scuze ca nu am pus vilgule eram comtra timp