| anonim_4396 a întrebat:

Salut, TPU, am 13 ani si mi-am luat o tigara electronica si vreau sa cumpar lichid din mall, credeti ca cei de la stand imi vor da lichidul daca le spun ca vreau sa il fac cadou tatalui meu sau ceva gen, dati-mi niste idei de minciuni in gen ca e ptata, etc. FUNDA PT CEA MAI BUNA IDEE

Răspuns Câştigător
| Bobby711 a răspuns:

O asta e alt ceva laughing pai nu stiu la noi se da fara probleme orice vrei sa iti iei nu conteaza varsta pentru ca f*ck the police laughing Pai chiestia e ca nu vei putea sa mergi decat 1 data cu scuza asta la magazinul ala pentru ca doar 1 data e onomastica fratelui mamei tatalui etc iar daca schimbi persoanele e clar cum sta treaba. Scrie si tu o list cu chiestii la intamplare gen nu stiu cartofi oua ceapa etc te duci la aia scoti lista si ii arati ce vrei sa cumperi daca ai mai multe chiestii scrise pe ea si ii mai si arati lista va crede ca habar nu ai ce e aia iar din moment ce vi cu listuta dupa tine nu cumperi pentru tine. Sau poti sa incerci varianta mea te duci la magazi si le spui ca vrei sa cumperi o sticluta atata tot daca iti da fara sa te intrebe de varsta si prostii e clar ca nu da 2 lei pe reguli si poti sa te duci acolo fara stres daca nu iti da poti oricand sa incerci alt magazin pana gasesti unul ok si aia e big grin

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cea mai buna idee este sa te lasi de fumat.

| Bobby711 a răspuns:

Din moment ce ti ai cumparat o cu manuta ta ce motiv ar avea sa nu iti vanda si sticluta aia? Du te in acelasi loc si la aceeasi vanzatoare prima data cum ai cumparat o?

| denisman a răspuns (pentru Bobby711):

Am cumparat-o din targ cu 20 de lei, e una simpla E-health cigarette

| Bobby711 a răspuns (pentru denisman):

O asta e alt ceva laughing pai nu stiu la noi se da fara probleme orice vrei sa iti iei nu conteaza varsta pentru ca f*ck the police laughing Pai chiestia e ca nu vei putea sa mergi decat 1 data cu scuza asta la magazinul ala pentru ca doar 1 data e onomastica fratelui mamei tatalui etc iar daca schimbi persoanele e clar cum sta treaba. Scrie si tu o list cu chiestii la intamplare gen nu stiu cartofi oua ceapa etc te duci la aia scoti lista si ii arati ce vrei sa cumperi daca ai mai multe chiestii scrise pe ea si ii mai si arati lista va crede ca habar nu ai ce e aia iar din moment ce vi cu listuta dupa tine nu cumperi pentru tine. Sau poti sa incerci varianta mea te duci la magazi si le spui ca vrei sa cumperi o sticluta atata tot daca iti da fara sa te intrebe de varsta si prostii e clar ca nu da 2 lei pe reguli si poti sa te duci acolo fara stres daca nu iti da poti oricand sa incerci alt magazin pana gasesti unul ok si aia e big grin

| SCANIA100 a răspuns:

Eu as spune ca este ziua fratelui meu mai mare si isi doreste asa ceva. sau ca m-a trimis tatal meu. imi dai fundita?