| Morello_Cristian_1998 a întrebat:

Buna seara, am 13 ani si as vrea sa ii cumpar un cadou tatalui meu de ziua lui pentru ca si el mi-a luat ceva foarte frumos de ziua mea si as vrea sa ii achizitionez o tigara electronica pentru ca fumeaza de la 23 de ani si acum are 40 de ani si as vrea sa va pun cateva intrebari :

1)Daca as lua lichid cu 0mg nicotina ar putea sa nu mai fumeze tigari normala cat mai repede posibil?

2)Am auzit ca sunt mai sanatoase ca cele normale, este adevarat?

3)Eu m-am gandit sa ii cumpar un Joytech EGO Aio cu 120 lei si 4 lichide de la VIPs dintr-un stand de la mall! Trebuie sa mai cumpar ceva pentru ea in afara de cele spuse mai sus?

Dau Funda! ♨️

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici tigara electronica nu e buna.Eu am folosit-o vreo 3 saptamani si m-a usturat gatul dupa aceea.Mai bine gandeste-te la alt cadou.Cosmeticele sunt mai bune, pasta de ras, parfum barbatesc, gel de dus, cred ca sunt mult mai ok decat o tigara electronica.

| Morello_Cristian_1998 explică (pentru anonim_4396):

Vreau sa ii cumpar e-tigara pentru ca fumeaza mult in case si ma afecteaza ca sunt fumator pasiv

| anonim_4396 a răspuns (pentru Morello_Cristian_1998):

Eu te cred ce zici, dar mai observa ca si altii zic ca nici tigara electronica nu e buna, nu sunt doar eu care afirm asta.Plus ca cine te pune sa stai asa mult pe langa fumatorii activi? Si ca sa mai stii ceva despre fumatori, trebuie vointa mare sa se lase de fumat. Poate ca o sa fumeze un timp din tigara electronica si bine ar fi sa se si lase de tot. Daca chiar vrei sa cumperi ceva de calitate, poti intreba vanzatorul de la magazinul de unde vei cumpara.Toate cele bune iti doresc.

| Dunhill6599 a răspuns:

Din cate stiu, fumul de tigara electronica ( nu stiu daca e fum, ma rog ) trebuie tinuti in gura, daca ii tragi in plamani faci nu stiu ce apa la plamani sau ceva de genul
La restul nu stiu sa raspund laughing

| Morello_Cristian_1998 explică:

Si am uitat sa mentionez este daca inhalez si eu vaporii, patesc ceva? Si daca si eu din ea?